download catalog  change language: ro en de

Contact


Sa ne contactati este usor… Doar sunati, trimiteti un fax sau e-mail cu orice intrebare, cerere sau nelamurire ati putea avea. Subliniem faptul ca suntem abordabili si prietenosi si vom face tot ce putem ca sa va ajutam.
Echipa noastra este formata din profesionisti in ceea ce fac si vor fi mereu aici, oricand ati avea nevoie de ei.







Sediul central 1:

Str. Industriilor nr.1, Onesti, Jud. Bacau
Adresa: 607365 Oituz-Bacau, Romania
Telefon / Fax +40 234 337000
E-mail office@ci-corporation.com

Sediul central 2:

Str. Pictor Alexandru Romano nr.14, sector 2, Bucharest

Echipa noastra

Ionut Casuneanu Presedinte
ionutc@ci-corporation.com
Florin Diaconu Director general
florin.diaconu@ci-corporation.com
Eugen Ţâţu Director operatiuni zbor
eugen.tatu@ci-corporation.com
Mihai Bonea Director tehnic
mihai.bonea@ci-corporation.com
Mihai Popa Director asigurarea calitatii
mihai.popa@ci-corporation.com
Georgeta Avadanei Dispecer de zbor
georgeta.avadanei@ci-corporation.com
Ana Iftode Reprezentant vanzari
ana.iftode@ci-corporation.com